Prezentační technika

Prezentační technika


SEKO system S prezentační technikou se setkáváme v zasedacích místnostech, školících učebnách nebo také velkých sálech. Účelem každého školení je, aby školitel měl nejlepší techniku k provedení prezentace nebo školení lidí. Požadavky zákazníků jsou velice různorodé a my se snažíme najít tu nejvhodnější technologii. Při projektování je nutno co nejlépe vybrat vhodnou techniku dle požadavku zákazníka. Dokážeme pružně reagovat na přání jak přednášejícího i posluchačů. Velký důraz je kladen na spolehlivost a vybíráme řešení, která umožňují posluchačům pohodlné sledování prezentace.

Položme si otázku, co je pohodlí přednášejícího?
- Musí mít jistotu, že vždy používá funkční zařízení
- Nepotřebuje odborné znalosti pro jeho použití

Pro tyto účely jsme vyvinuli vlastní řídící systém, který nabízí možnost jedním tlačítkem uvést všechna zařízení do požadovaného nastavení (od plátna přes světla, žaluzie, data projektor, zesilovač, dvd přehrávač i vizualizér atd.).

Po spuštění přednastavené volby je možno na dálkovém ovládání např. při spuštění dvd přehrávače v přehledném menu kompletně ovládat funkce typu start, stop, play aj. Obrovskou výhodou tohoto řídícího systému je, že uživatelské funkce jsou stejně vedeny jako na zařízeních v domácnostech. I neproškolený člověk si ovládání ihned osvojí. Námi vyvinutý řídící systém je možno implementovat pomocí bezdrátových technologií do jakékoliv i vybavené místnosti.

Nesporné výhody tohoto technického řešení ocení spousta uživatelů nejen menší zasedacích místností, ale i větších sálů.

Jsme firmou, která se snaží hledat nejnovější technologie a zavádět je ihned na trh. Mezi poslední výkřik interaktivních systémů patří nová technologie od firmy Epson. Základem této technologie je dataprojektor se zabudovaným snímačem pro interaktivní pero. Konkurenční výhodou je nepoužití interaktivní tabule. Provedení této tabule je keramické, tudíž velmi odolné proti poškrábání a je jí možno také využívat ve formátu triptych. Datakprojektor je koncipován s krátkou ohniskovou vzdáleností, která vytváří perfektně jasný obraz i za denního světla.

Neradi prodáváme zboží z katalogu a proto je možno si toto zařízení vyzkoušet přímo u nás v předváděcí místnosti.

Zabýváme se také montáží jednoduchých místností s dataprojektorem, plátnem a případně ozvučením. Klademe velký důraz na kvalitu obrazu dle přání zákazníka.

Máte-li zájem o kvalitní techniku profesionálně navrženou dle vašich potřeb, určitě nás kontaktujte.
+420 596 619 885 | +420 558 841 087 | obchod. | servis.
powered by LIPO© 2010 | www.ridimedokumenty.cz | www.sekosystem.cz |
Odkazy: www.li-on.cz - webdesign |